Budowa strony WordPress

Strony tworzone w oparciu o CMS WordPress mają nieograniczone możliwości. Dynamika wzrostu firmy wymaga częstego aktualizowania treści i dokonywania zmian na stronie internetowej, tak by klienci mogli na bierząco zapoznawać się z aktualną ofertą. Oferujemy strony internetowe umożliwiające łatwe i szybkie wprowadzanie zmian, jak i dodawanie rozszerzeń funkcjonalnych.

Zgodnie z danymi wordpress.org – obecnie 28% stron , to jest co 4  strona internetowa, zbudowana jest z użyciem WordPress.

strony wordpress

Czym jest WordPress?

WordPress to narzędzie służące do kreowania stron internetowych i  publikacji treści napisane w języku PHP. Pierwotnie stworzone na potrzeby blogów. Wraz ze wzrostem popularności WP przekształciło się, i nadal dostosowuje, w CMS idealny dla firm, instytucji jak i sklepów internetowych. Ciągle udoskonalany, oferuje coraz większe spektrum możliwości. Co ważne, każda zmiana / aktualizacja systemu WP jest w 100% darmowa. Jedynym wymogiem jest upewnienie się, że nowa wersja nie spowoduje nieporządanych zmian w istniejącej już stronie. Dzięki oddzieleniu treści od wyglądu strony, umożliwia relatywnie szybkie i sprawne wdrążenia nowoczesnego wyglądu w miarę upływu czasu lub trendów, bądź potrzeb firmy. Dzięki dużej ilości rozszerzeń strony WP mogą posiadać funkcje jak np. sklep, mapa, czat online, zdjęcia „przed, po” itp.

Co oznacza skrót CMS?

CMS to Content Management System – System Zarządzania Treścią. Umożliwia on zarządzanie treściami publikowanymi online.  W WordPress możliwe jest przypisanie roli poszczególnym osobom posiadającym dostęp do „wnętrza” strony. Umożliwia to sprawne tworzenie, rewizję, planowanie i publikację treści strony interentowej. Dzięki logowaniu aktywności, wszelkie zmiany wprowadzone do treści stron są zapisane i możliwe do analizy i/lub przywrócenia. Dzięki WordPress publikacja materiałów marketingowych może zostać zaplanowana i odbywać się bez fizycznego udziału osoby publikującej treści. Przykładem takiej aktywności są np: publikacja wpisów na blogu, publikacja elementów portfolio, określenie terminowej promocji w sklepach online i samoistne pojawienie się lub wygaśnięcie promocji. .

Strony firmowe

Dla małych i dużych przedsiębiorstw

Wizytówka i pełna strona firmy

Bezpieczne i łatwe w obsłudze firm dla firm i instytucji.

Strony wydarzeń

Strony na każdą okazję

Strony okolicznościowe

Koncert, wydarzenie jednorazowe bądź cykliczne, ślub – strony na specjalne okazje.

Na każde urządzenie

Strony responsywne

Strony responsywne

Dostosowane do wymiarów wyświetlaczy urządzeń na jakich są odwiedzane

Dostępne wszędzie

Edytuj gdzie i kiedy chcesz

Wystarczy interent

Możliwość edycji i publikacji treści z każdego miejsca z dostępem do internetu.

Zacznij budować swoją stronę

Strony WordPress – cechy

Strony WordPress dla każdego

Firmy takie jak Sony Music, BBC America, Bata, The Walt Disney Company, Sap News, Bloomberg i artyści min. Snoop Dog czy Beyonce stosują WordPress do komunikacji z odbiorcami. Wśród naszych klientów mamy małe i średnie firmy na różnym etapie rozwoju, od firm jednoosobowych rozpoczynających pierwszą działalność gospodarczą, po firmy z ugruntowaną pozycją na rynku, zatrudniających wielu pracowników.

Dowiedz się jak tworzyć strony internetowe – strona dla osób nietechnicznych. Napisz do nas i omów swoje oczekiwania i pomysły, a pomożemy Ci zrealizować Twoje plany.